Trochę informacji o nas

Firma MRJUG powstała w 1992 roku w Wejherowie i od pierwszego dnia działalności naszym głównym zadaniem jest rzetelne i sumienne realizowanie wszystkiego tego, co związane jest z komputerami: naprawa wadliwie działającego sprzętu, instalowanie oprogramowania, doposażenie użytkowników komputerów we wszystko, co umożliwia i ułatwia pracę, montowanie i konfigurowanie sieci komputerowych.
W trosce o naszego Klienta uczestniczymy w programach partnerskich i szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu, stale podnosimy nasze kwalifikacje i dążymy tym samych do wysokiego standardu naszych usług i pełnego profesjonalizmu.
Profesjonalizm rozumiemy jako oferowanie najlepszych dla Klienta rozwiązań w oparciu o najnowsze dostępne technologie, na dogodnych warunkach współpracy, przy pełnym zaangażowaniu i rzetelnym podejściu do zgłaszanych potrzeb.
Spośród szeregu naszych usług świadczonych dla firm warto wymienić pełną obsługę informatyczną firm – począwszy od napraw sprzętu komputerowego, konserwacji i przeglądów technicznych, poprzez monitoring i kontrolę dostępu a skończywszy na montażu i konfiguracji sieci.
W ramach naszej działalności – dla firm, jak i Klientów detalicznych
- pomagamy w instalacji i wyborze oprogramowania,
- sprzedajemy gotowe zestawy, części komputerowe oraz urządzenia peryferyjne - drukarki, monitory, skanery,
  kasy fiskalne oraz wszelkie akcesoria do komputerów.
- odzyskujemy utracone dane z uszkodzonych dysków twardych.
Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie związane z przeszło dwudziestoletnim funkcjonowaniem na rynku, oferta towarowa, wyszkolony personel, wysoki standard wykonywanych usług oraz najlepsze ceny przekona Państwa, aby wybrać właśnie naszą firmę.
Serdeczne zapraszamy.
Zespół MR JUG